Naast onze vaste medewerkers leiden we mensen op binnen de school. Deze teamleden noemen we ook ‘juffen’ en ‘meesters’. Ze stellen zich voor in de nieuwsbrief. We leiden collega’s op voor de beroepen leerkracht, onderwijsassistent (verschillende niveaus) en leerkrachtondersteuner.

Nieuwsgierig geworden naar ons team?  Hieronder maken we graag virtueel kennis met u.

Jessica van Herreveld
Jessica van Herreveld
Kibeo pedagogisch medewerker
leerkracht peutergroep Kabouters
Rose-Marie Bodbijl
Rose-Marie Bodbijl
leerkracht groep 1-2 Stampertjes
locatieleider
r.bodbijl@sopogo.nl
Ella Bezuijen
Ella Bezuijen
leerkracht groep 1-2 Stampertjes
e.bezuijen@sopogo.nl
Cindy Rooijens
Cindy Rooijens
leerkracht groep 1-2 Pippeloenen
c.rooijens@sopogo.nl
Kimmy den Otter
Kimmy den Otter
leerkracht groep 1-2 Ibbeltjes
k.denotter@sopogo.nl
Joyce Fluit
Joyce Fluit
leerkracht groep 1-2 Ibbeltjes
j.fluit@sopogo.nl
Natascha Slinger
Natascha Slinger
leerkracht groep 3a
n.slinger@sopogo.nl
Sanne Veldhuis
Sanne Veldhuis
leerkracht groep 3a
s.veldhuis@sopogo.nl
Charlotte van den Nieuwendijk
Charlotte van den Nieuwendijk
leerkracht groep 3b
c.vandennieuwendijk@sopogo.nl
Jacquelien de Vogel
Jacquelien de Vogel
leerkracht groep 3b
j.devogel@sopogo.nl
Jeanine van den Hoek
Jeanine van den Hoek
leerkracht groep 4
j.vandenhoek@sopogo.nl
Geja van Peperstraten
Geja van Peperstraten
leerkracht groep 4
g.vanpeperstraten@sopogo.nl
Ria Vijfhuizen
Ria Vijfhuizen
leerkracht groep 4
r.vijfhuizen@sopogo.nl
Yvonne Hoogzand
Yvonne Hoogzand
leerkracht groep 5
y.hoogzand@sopogo.nl
Karin Wagemakers
Karin Wagemakers
leerkracht groep 5
k.wagemakers@sopogo.nl
Kimberly van Bladel
Kimberly van Bladel
leerkracht groep 6
k.vanbladel@sopogo.nl
Jacqueline de Graaff
Jacqueline de Graaff
leerkracht groep 6
j.degraaff@sopogo.nl
Lars Jordaan
Lars Jordaan
leerkracht groep 7
l.jordaan@sopogo.nl
Elise van Horne
Elise van Horne
leerkracht groep 7
e.vanhorne@sopogo.nl
Larissa Bechthum
Larissa Bechthum
leerkracht groep 8
locatieleider
l.bechthum@sopogo.nl
Jolieke Grinwis
Jolieke Grinwis
leerkracht groep 8
j.grinwis@sopogo.nl
Krista Heijink
Krista Heijink
onderwijsassistent
k.heijink@sopogo.nl
Michel van de Polder
Michel van de Polder
onderwijsassistent
m.vandepolder@sopogo.nl
Elly Doornbosch
Elly Doornbosch
onderwijsassistent
e.doornbosch@sopogo.nl
Charlotte Klein
Charlotte Klein
onderwijsassistent
c.klein@sopogo.nl
Sabina Smaal
Sabina Smaal
schoolleider
MT-lid SOPOGO
s.smaal@sopogo.nl
Hanneke van der Wende
Hanneke van der Wende
intern begeleider
h.vanderwende@sopogo.nl
Mieke de Beer
Mieke de Beer
administratief medewerker
m.debeer@sopogo.nl

Ondersteunende externe leerkrachten binnen ons team:

Nino Wielaard
Nino Wielaard
vakleerkracht gym
Janine Veerman
Janine Veerman
vakleerkracht humanistische vorming
Joke van der Spek
Joke van der Spek
vakleerkracht godsdienstige vorming

Het Kibeo team op onze locatie bestaat uit:

Marissa Meijer – Bakker
Marissa Meijer – Bakker
Kibeo vestigingsmanager
m.bakker@kibeo.nl
Janine Verduijn
Janine Verduijn
Kibeo pedagogisch medewerker
Jessica van Herreveld
Jessica van Herreveld
Kibeo pedagogisch medewerker
leerkracht peutergroep Kabouters
Quincy Reedijk
Quincy Reedijk
Kibeo pedagogisch medewerker