Naast onze vaste medewerkers leiden we mensen op binnen de school. Deze teamleden noemen we ook ‘juffen’ en ‘meesters’. Ze stellen zich voor in de nieuwsbrief. We leiden collega’s op voor de beroepen leerkracht, onderwijsassistent (verschillende niveaus) en leerkrachtondersteuner.

Nieuwsgierig geworden naar ons team?  Hieronder maken we graag virtueel kennis met u.

Jacqueline de Graaff
Jacqueline de Graaff
leerkracht groep 1-2 Stampertjes
j.degraaff@sopogo.nl
Rose-Marie Bodbijl
Rose-Marie Bodbijl
leerkracht groep 1-2 Stampertjes
locatieleider
r.bodbijl@sopogo.nl
Cindy Rooijens
Cindy Rooijens
leerkracht groep 1-2 Pippeloenen
c.rooijens@sopogo.nl
Joyce Fluit
Joyce Fluit
leerkracht groep 1-2 Ibbeltjes
j.fluit@sopogo.nl
Charlotte van den Nieuwendijk
Charlotte van den Nieuwendijk
leerkracht groep 3
c.vandennieuwendijk@sopogo.nl
Jeanine van den Hoek
Jeanine van den Hoek
leerkracht groep 4a
j.vandenhoek@sopogo.nl
Geja van Peperstraten
Geja van Peperstraten
leerkracht groep 4a
g.vanpeperstraten@sopogo.nl
Natascha Slinger
Natascha Slinger
leerkracht groep 4b
n.slinger@sopogo.nl
Michel van de Polder
Michel van de Polder
leerkracht groep 4b en 7
m.vandepolder@sopogo.nl
Yvonne Hoogzand
Yvonne Hoogzand
leerkracht groep 5
y.hoogzand@sopogo.nl
Lars Jordaan
Lars Jordaan
leerkracht groep 5
l.jordaan@sopogo.nl
Kimberly van Bladel
Kimberly van Bladel
leerkracht groep 6
k.vanbladel@sopogo.nl
Ria Vijfhuizen
Ria Vijfhuizen
leerkracht groep 6
r.vijfhuizen@sopogo.nl
Elise van Horne
Elise van Horne
leerkracht groep 7
e.vanhorne@sopogo.nl
Isabelle van Alphen
Isabelle van Alphen
leerkracht groep 7
i.vanalphen@sopogo.nl
Larissa Bechthum
Larissa Bechthum
leerkracht groep 8
locatieleider
l.bechthum@sopogo.nl
Jolieke Grinwis
Jolieke Grinwis
leerkracht groep 8
j.grinwis@sopogo.nl
Jacqueline Hendriks
Jacqueline Hendriks
leerkracht groep 8
j.hendriks@sopogo.nl
Charlotte Klein
Charlotte Klein
onderwijsassistent groep 3 en 5
c.klein@sopogo.nl
Dominique Looij
Dominique Looij
onderwijsassistent
d.looij@sopogo.nl
Elly Doornbosch
Elly Doornbosch
onderwijsassistent
e.doornbosch@sopogo.nl
Krista Heijink
Krista Heijink
onderwijsassistent
k.heijink@sopogo.nl
Muriël Breedveld
Muriël Breedveld
onderwijsassistent
m.breedveld@sopogo.nl
Sabina Smaal
Sabina Smaal
schoolleider
MT-lid SOPOGO
s.smaal@sopogo.nl
Hanneke van der Wende
Hanneke van der Wende
intern begeleider
h.vanderwende@sopogo.nl
Mieke de Beer
Mieke de Beer
administratief medewerker
m.debeer@sopogo.nl

Ondersteunende externe leerkrachten binnen ons team:

Nino Wielaard
Nino Wielaard
vakleerkracht gym
Joke van der Spek
Joke van der Spek
vakleerkracht godsdienstige vorming

Het Kibeo team op onze locatie bestaat uit:

Marissa Meijer – Bakker
Marissa Meijer – Bakker
Kibeo vestigingsmanager
m.bakker@kibeo.nl
Janine Verduijn
Janine Verduijn
Kibeo pedagogisch medewerker
Kabouters en BSO
Jessica van Herreveld
Jessica van Herreveld
Kibeo pedagogisch medewerker
Kabouters
Quincy Reedijk
Quincy Reedijk
Kibeo pedagogisch medewerker